Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce.cz

Akce.cz


Proč islám dosud nepadl? Poučení z tisícileté historie.

Místo
J. Š. Baara 1778, České Budějovice 3, 37001 České Budějovice
Datum konání

Jihočeští vlastenci vás zvou na přednášku entomologa doc. Mgr. Martina Konvičky, Ph.D. Nabídne neotřelý pohled na tisíciletou historii Evropy a okolí na pozadí válek křesťanství s islámem. Zabývá se otázkou: Proč nebyl nikdy islám vojensky poražen, v čem byla jeho síla, nebo spíš slabost jeho protivníků - a jaké to má dopady na budoucí vývoj nejen naší země.

Více

Datum konání
Typ

Více

KLUBOVÁ TOUR 2019

Datum konání
Typ

Michal Hrůza vyrazí na jaře 2019 se svojí kapelou na tour napříč Českou republikou, aby představil několik nových písní z připravovaného alba. Nebudou chybět ani staré známé hity jako Zakázané uvolnění, Pro Emu nebo 1+1. Do playlistu zařadí kapela i písničky ze starších alb, které ještě na koncertním podiu nedostaly prostor. Před tím, než se kapela na půl roku zavře do studia, budou mít fanoušci možnost užít si tak ojedinělý koncert v těsné blízkosti, které klubové prostředí nabízí. Role předkapely se tentokrát zhostí mladá herečka a zpěvačka Nelly, která představí skladby ze svého debutového EP V okamžiku.

Více

Jiná místa Tour

Datum konání
Typ

Ahoj kamarádi! Všechno má svůj čas a my se po více než sedmnácti letech hraní rozhodli, že si užijeme taky „jiná místa“, než jsou jen pódia, šatny, dodávky a zkušebny. Pravda, díky své hudbě jsme navštívili daleko více míst, od věznice až po O2 arenu. Všechno jsou to nesmazatelný zážitky a navždy v nás zůstanou. Teď si ale dáme na neurčitou dobu pauzu. Hudbu děláme zhruba od čtrnácti let a nutno říct, že nikoli pouze pro zábavu. Byli jsme a budeme tu pro ni, bude-li jejím prostřednictvím co říct. V tuto chvíli jsme však řekli vše, co jsme zatím chtěli. Jsme vám všem nesmírně vděční za přízeň a podporu, kterou jste pro nás měli, a kterou nám, pevně doufáme, nadále zachováte. Ve správný čas se vrátíme. Jak se zpívá v milované písni od Vypsané fiXy: „Na rozloučenou jim zamávali,“ zamáváme si stylově. Dovolte pozvat vás na speciální akustické turné „JINÁ MÍSTA“, jak jinak než na speciálních, jiných místech. Bude to naše poslední aktivita před plánovanou pauzou. Kapacita je všude velmi omezená.

Více

koncík smíchovského démona+Akustické trauma

Datum konání
Typ

4 struny, 3 akordy, 2 rytmy a 1 poloha hlasu. Smíchovský pseudofolk se sudetskými kořeny ctí poetiku zaplivané čtyřky i surovost intelektuální kavárny. Ukulele Jack s Dushigem tradičně v milovaném klubu!!! Čekejte zase nějaké novinky i věci staré jako peklo. No vždyť nás znáte:-) A spolu s UJ+ Vám večer obohatí Akustické trauma. Pavla má hlas jako zvon a texty jako víno, takže se rozhodně budete bavit!!! https://bandzone.cz/_108010 https://www.facebook.com/akusticketrauma/ Lopucha bohužel nevystoupí, ale nejde mi její profil odstranit, sorry:-(

Více

REST

Datum konání
Typ

Více

V Libíně otevřen 

Logo Můj Obchod_malý.jpg

Akce v regionu

Akce v regionu

Turistika

Kam na výletCyklostezky

25. 3. Marián

Zítra: Emanuel

Jihočeský krajNa úřad přes internetCzechpoint