Změna velikosti písma

Úvod > Aktuality > Distribuce ochranných pomůcek

Distribuce ochranných pomůcek

Obec Libín distribuuje občanům Libína, Spolí a Slavošovic balíčky s ochrannými pomůckami. Tyto balíčky poskytuje Jihočeský kraj a jsou určeny pro vážně nemocné občany. Jsou to ty, kteří trpí poruchami imunitního systému, onkologickým onemocněním, kardiovaskulárním onemocněním, musí na dialýzu a podobně, ale také ti, kteří pečují o někoho doma a mohli by ho ohrozit.

Balíčky obsahují 2 kusy respirátorů třídy FFP2, 10 chirurgických ústenek a látkové ústenky.

Balíčky budou vydávány i rodinným příslušníkům těchto občanů na OÚ Libín po předložení platného dokladu totožnosti.

Upozorňujeme, že jsme k distribuci obdrželi pouze 8 balíčků, proto žádáme občany o zodpovědné zvážení potřebnosti této pomoci.