Změna velikosti písma

Akce.cz

Lodě Lužnice - plavba na kanoích a raftech na Lužnici

Typ

Každodenní vodácké akce - splouvání Lužnice na kanoích a raftech z Tábora Do Bechyně. Akce organizuje půjčovna lodí V-servis - Půjčovna lodí Lužnice v Táboře.

Paddleboardy Tábor - plavby na paddleboardech v Táboře

Typ

Každodenní plavby na velice stabilních, kvalitních a značkových paddleboardech zn. Tambo po vodnní nádrži rybníce Jordán. Plavby organizuje půjčovna lodí Lužnice v Táboře. zakoupit vstupenky

Rafty Tábor - plavby raftem na Lužnici z Tábora do Bechyně

Typ

Každodenní vodácké akce - splouvání Lužnice na 6 místných nafukovacích raftech Colorado z Tábora Do Bechyně. Akce organizuje půjčovna raftů V-servis Lužnice v Táboře.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou / České Budějovice

Pražská tř. 2306, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Datum konání

Společenství Josefa ZezulkyHledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv zde: https://www.dub.cz/cs/prednasky-tomase-pfeiffera Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Spolektiv letní koncert v Jindřichově Hradci

Kostelní, Jindřichův Hradec
Typ

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií soustředí svůj zájem především na médium fotografie, ale i na ostatní obrazová média. Na nádvoří muzea zahrajeme náš kompletní současný repertoár. Přijďte strávit příjemný letní večer se spolektivní muzikou