Změna velikosti písma

Akce.cz

BOMBÍM TOUR

Typ

SIMA vydala svoj tretí album BOMBÍM a vyráža na turné po slovenských a českých mestáchV Českých Budějovicích v KD GERBERA 3. dubna 2020 predstaví SIMA svoju úplne novú našlapanú show. Môžete sa tešiť na všetky skladby z nového albumu a samozrejme nebudú chýbať ani najúspešnejšie hity z predošlých dvoch albumov.

COCOTTE MINUTE

Typ

Již od první desky patří CM na špičku české crossoverové scény. Kapela vyniká svým nezaměnitelným syrovým soundem a neobvyklým charismatickým hlasem zpěváka Zellera, který navíc neváhá svými texty obsáhnout témata, do kterých se většina textařů v české kotlině bojí pouštět.

Ludia Smrdia Tour 2020

Typ

Slovenská metal/punk/crustová mlátička Čad pojede se svojí novou deskou Zabi Ma napříč Českou Republikou, aby přivezli tento nový materiál přímo do vašeho města!Na toulkách Českem jim budou dělat vybranou společnost kapely ADACTA a Lahar. Tento hvězdný triangl ze samého nitra česko-slovenského undergroundu, je zárukou kvalitní akce sám o sobě. Záleží už jen na vás jaké si to uděláte.

Queenie

Typ

Po dlouhé době opět otevřeme brány táborského multikulturního centra Milenium. Novou éru zahájíme s opravdu vyjímečnou kapelou, která patří k absolutní špičce a to nejen v České republice. Queeníe vyprodali oba své koncerty v pražské O2 aréně za rekordně krátkou dobu a to vypovídá samo o sobě. Táborské publikum je má v živé paměti z nezapomenutelného vystoupení při příležitosti Táborských slavností v roce 2019. MILENIUM TÁBOR 9 / 4 / 2020 Začátek 19:00 hod Vstupné: Předprodej: 1. vlna 390 Kč 2. vlna 490 Kč Na místě: 590 Kč

Revitalizace obce Slavošovice