Změna velikosti písma

Úvod > Aktuality

Novější 1

Distribuce ochranných pomůcek

Obec Libín distribuuje občanům Libína, Spolí a Slavošovic balíčky s ochrannými pomůckami. Tyto balíčky poskytuje Jihočeský kraj a jsou určeny pro vážně nemocné občany. Jsou to ty, kteří trpí poruchami imunitního systému, onkologickým onemocněním, kardiovaskulárním onemocněním, musí na dialýzu a podobně, ale také ti, kteří pečují o někoho doma a mohli by ho ohrozit.

Balíčky obsahují 2 kusy respirátorů třídy FFP2, 10 chirurgických ústenek a látkové ústenky.

Balíčky budou vydávány i rodinným příslušníkům těchto občanů na OÚ Libín po předložení platného dokladu totožnosti.

Upozorňujeme, že jsme k distribuci obdrželi pouze 8 balíčků, proto žádáme občany o zodpovědné zvážení potřebnosti této pomoci.

DEZINFEKCE

Občané s trvalým pobytem, kteří mají zájem o dezinfekci, si ji mohou vyzvednout na obecním úřadě. Prosíme, přineste si vlastní lahvičky, dezinfekci budeme přelévat. Maximální množství 200 ml.

Rady a doporučení v době karantény a izolace

Rady a doporučení; karanténa, izolace a další.pdf

Jak nakládat s odpadem v domě koronavirové pandemie

Nakládání s odpadem.pdf

EKO KOM - jak nakládat s domovním odpadem v době ohrožení koronavirem.pdf

Šité roušky je možné vyzvednout na obecním úřadě v Libíně.

Prosíme občany, kteří mají zájem o šité roušky, aby se předem ohlásili telefonicky na čísle 602 576 730. Děkujeme.

Krajský úřad odbor zdravotnictví vyzývá všechny osoby ochotné pomoci jako dobrovolníci

Dobrovolníci COVID-19

Výzva Jihočeského kraje

Krajský úřad Jihočeského kraje, odbor zdravotnictví v této mimořádné situaci související s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě vyzývá všechny osoby ochotné pomoci jako dobrovolníci. Registrovat se můžete na adrese:

VÝZVA JIHOČESKÉHO KRAJE

Další možnost objednat si šité roušky na tel. čísle 721 865 794 v Libíně

Občané, kteří mají zájem o šité roušky mohou volat na tel. číslo 733 576 528

Informace pro občany ohledně svozu jedlých olejů a tuků

INFORMACE PRO OBČANY NAŠICH OBCÍ.pdf

Plán svozu komunálního a separačního odpadu na rok 2020

Svoz KO a separač. odpadu 2020.pdf

Novější 1